YAGEO 20KPA204CA/TR13
Part No.:
20KPA204CA/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Description:
20KPA, P600, 204V, 329V, REEL 13
Shipping
20KPA204CA/TR13 Information
Manufacturer:
YAGEO
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
204V
Voltage - Breakdown (Min):
227.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
329V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
61.4A
Power - Peak Pulse:
20000W (20kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)